Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Externí grafická karta pro NTBK

Dobrý den mám další deb*** otázku, lze nějak připojit externí grafická karta k notebooku, jelikož bratranec má integrovanou grafickou kartu od intelu a hraje nějákou hru tak se to laguje jen kvůli grafické kartě. Tak jsem se chtěl zeptat jestli to něják nejde přidat třeba přes USB :D

# Jedine vyuziti Desktop grafické karty a NTB které me napda je pres [RemoteFX], ale nepocitej s extra vykonem navic, nebo 2x tolik FPS, bavime se radkove v par %..(kde jse o sdileni grafického vykonu v .. BITMAP)
* Sluzbu RemoteFX znam exlusivne z Windows Server, nevim jak funguje nebo instaluje pod verzi Dekstop>.

# V photoshopu tak 5-10% dle vypoctu, ve hrach 2%, ale rozdil jde videt exlusivne jen v cislech u benchmarku, na vlastni oci rozdil moc nepoznas..
* Navic, problém uziti externiho GChipu, je ze v NTB neni tak vykoné CPU, které by takovy s takovym vykonem mohlo spolupracovat, existuji i adaptery typu PCIexpres => USB, ale jesli cekas ze zapojis, pustis GTA a jedes na 100 FPS, tak to bohuzel nefunguje.

Aky zmysel tu ma hovorit o nejakych serverovych RDP blbinach, ked sa chalan pytal na hry?

Ale aj tak, stale plati, ze ext. grafika k ntb = samostatna krpata skrina s grafikou a vlastnym zdrojom, predrazena o 300% ci viac. Takisto aj pomer cena/vykon je totalne na prd. Pripaja sa to cez expresscard slot, na usb zabudni, lebo nizka rychlost usb. Za cenu tej ext. grafiky si clovek nezriedka kupi novy ntb.