Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win10 nefunguje zvuk

Takže dnes asi o 16:00 prestal fungovať úplne zvuk v mojom win10. Skúšal som vymeniť Hama Reproduktory za Red Star ale nič, skušal som reinštalovať ovládač realtek a nič. Obe reproduktory som skúšal na notebooku a fungujú...

Nieje to v Hardware ale v software, konkrétne v kumultatívnej aktualizácii čo sa stiahla včera o 16.00, zvuk nebolo jediné čo prestalo po tejto aktualizácii fungovať aj moje programy ako VLC player, 7zip prestali fungovať. O 19:58 sa stiahla ďalšia aktualizácia po ktorej začal zvuk znova fungovať, VlC player som reinštaloval ale 7zip stále nefunguje ani po reinštalovaní. Viete mi poradiť čo by som mal robiť? Ešte nedalo by sa toto vlákno premenovať na "Po kumultatívnej aktualizácii nefungujú programy a zvuk".