Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo yoga tab 3 plus

Dobry vecer mam tento tablet zakoupeny ze zahranici a nejvic me stve,ze na nem neni google play store ale jen lenovo a je to pouze v cinstine a anglictine?Existuje nejaky zpusob jak tam nahrat firmware s cestinou a muze mi take nekdo poradit presny navod a take jak tam nainstalovat google play?Moc a moc predem dekuji nejake viseo nebo obrazky pro flash firmwaru jsou velice vitany diky strasne moc predem za jakoukoliv pomoc

Pro modely z ciziny nejsou dostupné evropské ROM s češtinou a obchodem Play. Modely, které jsou určeny pro čínu mají jinou hardwarovou výbavu, systém není kompatibilní. Možným řešením je přehrát v tabletu ROM na komunitní, ale žádná taková prozatím neexistuje.

Dik moc tak proto mi nejde zadny root program?Jinak je to z Ameriky,ale skoro vse je cinsky nebo anglicky navic kdyz nainstaluju google store a services furt dostavam hlasku google play service has stopped a bez toho mi nejede youtube,firefox a jine programy mate aspon nejake reseni jak zprovoznit google sluzby a ostatni veci bez toho aby to furt hazelo tu hlasku?