Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomalé pc

Přeji hezký den od soboty mám počítač Lenovo S200 a leze mi pomalu,je v tom operační systém windows 10 Home 64byt nemohlo by to být operační systémem,poněvadž v počítači nemám žádné zbytečnosti.
Předem děkuji

to není počítač, ale spouštěč 1-2 jednoduchých aplikací.
čili není to ani "firemní" pc, jak tvrdí na czc, to by ty ajťáky rychle defenestrovali.

v počítači nemám žádné zbytečnosti.

tak především v něm nemáš procesor.

běž to vrátit, kup si místo toho počítač. který pitomec ti to poradil?

Najprv to nechaj nech sa to zajktualizuje, viz nastavenia - aktualizace. Ked to dokonci tak to restartuj.
Za dalsie v ovl.panely-programy si odinstaluj antivir ktory tam dal vyrobca, a restart pc.
A potom to este nechaj chvilu ukludnit, skontroluj si v ctrl-alt-del spravca procesov ze celkove vytazenie cpu je na 0% ked nic nerobis.
Ten pc je kancelarsky, neda sa na tom hrat narocnejsie hry. Tomu aj zodpovedala cena. Tak to u pc je, nizsia cena nizsi vykon. Windows s tym nema nic spolocne.