Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem torrent, mikrotik 2.9.2

použivám ke stahování torrent 1.7 , ale pořád mi svítí červený vykřičník:.(. zjistil jsem že mám soukromou IP adresu a použivam router mikrotik 2.9.2. Poradi mi někdo co mam udělat aby mi tam svítila ta pěkná zelená fajvka??? diky moc!

a provider ti dal verejnu IP adresu? Ak ti nedal verejnu tak si ju napr. vyziadas od tvojho inet providera pravdepodobne bude ale za mesacny poplatok, alebo ti povie ze to nejde, alebo si nic nevyziadas nic nebudes platit a budes to mat tak ako doteraz.

P.S. ale budes to mat aj tak dost blbe aj keby si mal verejnu IP ptz. pravdepodobne chces pripajat viac PC kedze tam mas router, takze by ti provider musel dat viac verejnych IP tolko kolko mas PC..