Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrkadlovka do 620€ max

Pekný deň prajem : ) strašne ma baví fotiť a chcem si zaobstarať nejakú moju prvú zrkadlovku max do 620€ : ) viete niekto skúsení poradiť akú by som mal kúpiť ? dakujem

už zásadná chyba je pojem nejaká zrkadlovka....najprv si treba rozmyslieť,načo zrkadlovku a či je ju vôbec treba,fotoaparát nerobí fotografa,tak ako dobrému návrhárovi stačí ceruzka a papier,zlého nezachráni ani multiprocesorový počítač a bentley microstation...rovnako ako foťák nieje účelom fotografovania, ale pomôcka,kvalitné fotky sa dajú robiť aj s velmi jednoduchým vybavením,rozmysli si,či na Tvoj typ fotenia nebude výhodnejšie kúpiť nejaký high-end kompakt,ktorý vyrieši problém s nosením zbytočnej záťaže vo forme príslušenstva a ktorý bude technicky aj možnosťami na vyššej úrovni ako nejaká low-end zrkadlovka s objektívmi priemernej až podradnej kvality,lebo limitom bude ich cena/kvalitný objektív obvykle stojí násobky ceny tela samotnej zrkadlovky/........