Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 7000 Kč ?

Dobrý den.
Chci si koupit mobil do 7000Kč a chci, aby měl : 1) FullHD
2) Kvalitní foto
3) 5 - 5,5 display
4) Výkonný (aby zvládal náročné hry)

Znáte nějaký, který byste mi doporučili ? ?
Díky moc :)

Asi ano, pokud nedostane blby napad na tom zkouset VR. Hry pro Android se obvykle optimalizuji, aby nebyly moc vykonove narocne, ale na druhou stranu vykon s generacema rychle stoupa, takze to ma tak na dva roky a co potom. A kazdej neni ochoten pristoupit na hru Googlu: vymen foun kazde dva roky. :-/

Co se týče ty životnosti, tak je to takový sporný. Ty telefony po těch dvouch a vic letech maj tendenci nějakým způsobem nefungovat.

Myslím si, že je rozumná obnova mobilu po dvouch letech. Pokud natom chce někdo hrát nebo se o to nějak zajímá.

Pokud si někdo koupí mobil za 6. vyuzivaho na volani, internet a nějaký lehký hry, tak není důvod kupovat nový, jestliže je funkci.

Jasny, novej mobil, nova konzole, nove PC, mozna i nova manzelka co dva roky a nedoplatim se. :-D

Dva roky je sice super pro vyrobce, ale je to strasne malo, ne to ne, vsechno musi fungovat vcetne treba OS aspon 5 let, jinak to nema cenu. Nemam problem s tim, kdyz si koupim highend telefon za 15-20K a za 5 let to bude lowend, ale chci ho mit tech 5 let!

:-D
To můžeš, ale je to hloupost. Možná tak u Applu je tohle možný.

U těch starších mobilu je pak možný odpojovani od sítě, baterka ve špatném stavu a tak nějak celkově.

Btw. Samsung galaxy s2, který je u nás v rodině a byl kupovanej skoro jako novinka, tak stále funguje dobře a baterka je v pohodě. Samozřejmě není to už moc na hry.

• Já se přidám a co se fotek týče, doporučím Nubia Z11 mini [S] - Khaki Grey, je sice lehce přes limit, ale o víkendech se na TS Bohemii objevuje v nabídce za 7.990,- CZK včetně DPH. V nabídce je i barevná verze Moon Gold.
• Nejsem mobilní hráč, takže nemohu říct jak výkonný grafický čip je Adreno 506, to už by dokázal posoudit lépe kolega Redmarx.
• Můj thread, včetně nějaké menší recenze kladů/záporů/bugů a opravených bugů si můžeš pročíst zde.

Uz tu byl zminovanej u Xiaomi, nejnovejsi lowend rada od Qualcommu se zamerenim na nizkou spotrebu. Je to podobny jak u Intelackejch integrovanejch grafik. U Skylake a Kaby Lake je zrejmy pokrok v hernim vykonu, ale porad to staci na lowend konkurenci, u tohotohle je to podobny. Jina vec je, ze na Androidu se vyvojari snazi hlavne prodat a proto optimalizuji 3D hry tak, aby sly minimalne na posledni generaci lowendu.