Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymazání některých souborů z recycle.bin v Externím HDD

Dobrý den,

mohli byste mi prosím zkusit poradit, jak mám vymazat všechny, ideálně jen některé soubory ze zálohy, nebo jak mi bylo řečeno koše externího HDD, které se nachází v recycle.bin? Mám tam totiž některé soubory, které zabírají zbytečně moc místa. Děkuji moc za odpovědi, PS: V nastavení složek jsem zkoušel dát zobrazit skryté složky ale i tak to nemůžu najít na tom HDD, a například, když dám HDD do televize, tak se ty soubory avi nebo jpeg čtou normálně, jakoby na HDD byly, avšak došlo mi, že to jsou ty soubory z toho "koše" HDD. V PC se moc nevyznám, tak ideálně kdyby jste mi zkusili poradit jako amatérovi, děkuji moc :)

Po stiahnutí spusti dávku myšou, ako Správca!!!

Ak máš koš pod iným písmenom než je dole uvedené, v Notepad.exe si písmeno doplň písmeno podľa abecedy svojho externého disku alebo zmaž riadky a ponechaj písmeno iba pre svoj koš na exterňáši.

Nemaj obavy, ak zložka(-y) s košom zmizne, zmaže sa, systém Windows si znovu zložku opraví do pôvodného stavu ak niečo z dát na oddiely prípadne disku vysypeš.....

Skript obsahuje riadky, ako vzor:

@echo off
RMDIR /s /q c:\$RECYCLE.BIN
RMDIR /s /q d:\$RECYCLE.BIN
RMDIR /s /q e:\$RECYCLE.BIN
RMDIR /s /q f:\$RECYCLE.BIN
RMDIR /s /q g:\$RECYCLE.BIN
RMDIR /s /q h:\$RECYCLE.BIN