Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak nastavit více monitorů

Ahoj, Mám 2 monitory různých velikostí, ale nastavení, které je použito, nezobrazuje jak chci...
Nastavení zobrazuje ikony pouze na monitoru, který je nastavený jako hlavní. Druhý monitor je bez ikon...
Jde to nějak nastavit aby se zobrazovali ikony na obou monitorech? !!! nechci duální nastavení !!!Nemám
stejné monitory. Mám W7. Dík

2 mozne rezimy:

Klonovani zobrazeni - klonuje se obraz z jednoho monitoru na druhy vcetne ikon na plose

Rozsirene zobrazeni - za obraz prvniho monitoru se prida obraz druheho monitoru, logicky pri takovem zobrazeni jsou ikony jen jednou.

V tvem pripade ti preci nikdo nebrani v rozsirenem zobrazeni zkopirovat soucasne ikony a udelat stejne zastupce na druhy monitor jeste jednou treba s pridavkem "2".

XP umi klonovani obrazu a rozsireni obrazu uplne stejne jako novejsi Windows. I na linuxu je to obdobne.

Jestli trvas na tom, ze tvoje XP umely v podstate rozsirenou plochu s klonovanim ikon, tak si myslim, zes to resil nejakou dalsi neznamou utilitou treti strany nebo to snad jako featuru mohl mit zabudovane ovladac graficke karty, ale u NVidie a Intelu nevim o tom, ze by tam neco takoveho bylo.