Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkcne USB porty

Zdravim. Prepajkoval som si USB port na ntb Acer 5541. Port drzi pevne, ale ak donho zapojim funkcne kluce tak mi vyhodi chybne hlasenie ze nastala chyba. Moze to byt zle zapajkovane alebo kde moze byt problem? Daval som USB 2.0

pretoze si do toho skocil bez akehokolvek predosleho nastudovania si veci okolo toho. potom by si sa totiz necudoval.
skusenosti sa naberaju nie na veciach, ktore chces aby ti fungovali. Ale na veciach u ktorych je jedno ze ich dobabres a nebude to nicomu vadit.
auto tiez soferujes bez toho aby si vedel co je spojka a plyn?

"oprava skratovaneho spoja" je vyraz dost jednoznacny na to aby si vedel, co to znamena.

plošný spoj je mnohovrstvý (třeba 6), to už není sranda zapájet.
kromě chyby pájení může být poškozená interní cesta ke konektoru a to je bez nalezení místa spojení už neopravitelné.

Acer 5541 - svinstvům by se neměl uměle prodlužovat život, ale naopak je co nejdřív utratit.