Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem amd catalyst zmizol

Dobrý, ako názov napovedá, zmizol my amd catalyst.
no, videl som na youtube že ludia majú vec amd crimson tak som si ju tiez chcel stiahnuť, no čo sa nestalo, ked som ju dostahoval a dal som custom install, jedine čo som nepovolil bolo dysplay neviem čo a HDMI neviem čo.
POtom čo sa to vraj dosťahovalo zahlásilo error 1603 a od vtedy už nemám catalyst...
kedže ani amd crimson mi otvoriť nejde, som odrezaný od ovláadani GPU-čka a CPU-čka, za každú pomoc ďakujem!
win 8.1
AMD dual graphics and AMD r7 m265
AMD APU a10-7300 M
viac nepotrebujete

to naozaj nič viac nepotrebujeme,catalyst ovláda dysplay neviem čo,hdmi neviem čo a všetko okolo toho neviem čo,keď to všetko neviem čo zakážeš,tak to všetko neviem čo ukončí činnosť toho,na čo je to neviem čo určené......catalyst musí byť tej istej verzie ako ovládače grafickej karty ,aktualizácia jedného bez druhého v podporovaných verziách obvykle vedie k tomu,že to potom spolu nefunguje,takže aktualizuj všetko čo k sebe patrí,takže si pozri,aká verzia ovládačov je kompatibilná s dotyčnou verziou catalystu alebo inštaluj kompletný balík catalyst+k nemu prislúchhajúce ovládače spolu,pokial nevieš čo robíš,radšej nepoužívaj custom install,ale bežnú inštaláciu....