Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s nastavením wifi routeru ASUS-RT-N10

Zdravím dělal jsem celkovy test v avastu a našlo to chybu u routeru asus ,že vaše zařízení není správně nakonfigurováno pod tím byly ještě napsané chyby o routeru v angličtině Popis
Our scan has found your device vulnerable to attacks. That is, the device contains a problem that can be misused by cybercriminals to break into your network and compromise your security and privacy.
ID katalogu CVE-2013-0229
Podrobnosti
Rizika
Attackers can abuse this vulnerability to disrupt normal functions of this device and make it unresponsive.
Řešení
Upgrade your device's firmware, if possible.
PŘEJÍT DO NASTAVENÍ SMĚROVAČE

Popis
Our scan has found your device vulnerable to attacks. That is, the device contains a problem that can be misused by cybercriminals to break into your network and compromise your security and privacy.
ID katalogu CVE-2013-0230
Podrobnosti
Rizika
Attackers can execute their own code on this device.
Attackers could completely control this device's system.
Řešení
Upgrade your device's firmware, if possible.
PŘEJÍT DO NASTAVENÍ SMĚROVAČE

co by tam mohlo byt špatně nastaveno díky za pomoc...

Cetl jsi to vubec?

Upgrade your device's firmware, if possible.

Mas provest upgrade firmwaru tveho routeru (tady).
No ale protoze Asus novou verzi firmwaru nevydal (posledni je tam z 20/1/2011), bud muzes koupit jiny router pro pocit bezpeci, nebo se na to vybodnout a nespolehat na hloupy Avast :o)

dělal jsem celkovy test v avastu a našlo to chybu u routeru asus ,že vaše zařízení není správně nakonfigurováno

vykopej / odinstaluj podřadný trus avast a už to nikdy neřeš. přesný text chybové hlášky jsi sem nedal, takže tě řešení nezajímá a přišel jsi sem jen otravovat.
jestli máš iq vyšší než 50, můžeš se ptát proč. jinak je to ztráta času a stejně nebudeš chápat proč.