Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrznutí PC po výměně grafiky

rád bych vám požádál o pomoc s problémem, který se mi dejě už půl roku a nikdo mi zatím nedokázal pomoci. Jde o to, že jsem asi před půl rokem vyměnil na svém vlastně sestaveném počítači grafiku za kvalitnější a od té doby mi počítat zamrzává, z ničeho nic když hraji nebo ikdyž jsem jen na internetu tak se kousne obrazovka i zvuk a dokonce nereaguje ani klávesnice s myší (na klávesnici mi svítí světýlko, že mám zaplý NumLock, ale když znova kliknu na NumLock tak světýlko zůstane svítit, tudíž přestane fungovat i klávesnice). Jediná možnost jak znovu zapnout PC když se tohle stane je restartovací tlačítko na bedně. Tohle se začalo dít až po té, co jsem vyměnil svou starou grafiku GK ASUS AMD STRIX-R9380 za svou současnou Gygabyte GTX 1080. Od této výměny nejsem schopný pořádně na PC nic dělat a starou grafiku jsem prodal abych měl na novou, takže ani nemůžu jít zpátky.
Velice bych ocenil, kdyby jste mi byl schopen pomoci.

Komponenty:
OS: Windows 8.1
CPU: AMD FX(tm)-8350Eight-Core Processor 4.00 GHz
RAM: 8,00 GB
GPU: Gygabyte GTX 1080 (stará - GK ASUS AMD STRIX-R9380)
Zdroj: FORTRON FSP600-50ARN 88+ 12FAN 600W

Za 45 minut jsi tedy stihl:
- stáhnout ISO MeTestu
- vypálit na CD/nahrát na USB flash
- nabootovat
- nechat udělat více průchodů testu.
Tak tohle by dal možná jen Chuck Norris...

Anebo jsi jen spustil něco, co otestovalo pamět v běžících(!) Windows?