Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ISDone.dll

Dobrý den, když si stáhnu například Mortal Kombat, tak mi to při instalaci napíše ISdone.dll error. Neví někdo co s tím? Děkuji

Když myslíš, tak mysli dál. Píše se tam, že to může být i chyba paměti.

A ještě upřesnění: ta hra je originál? Už někdy na tom PC šla nainstalovat? Jiné hry to taky dělají?
A vůbec - přestaň tajit svou sestavu a OS.