Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem volant T150 vs T500

zdravím, chcem sa poradiť či sa oplatí kupiť volant http://datacomp.sk/thrustmaster-volant-a-pedale-t5 00-rs-pre-ps3-a-pc_d200238.html

aktualne mam už dva týždne http://datacomp.sk/thrustmaster-volant-a-pedale-t1 50-rs-pre-pc-ps3-ps4-_d296111.html
Je to moj prvý volant a dosť ma to chytilo takže chcem kupiť niečo lepšie, len či to stojí za tie peniaze. Tento t150 je dobrý, je presný a pri riadení nemam problem, pri vyššich rychlostiach ale volant nereaguje najlepšie, tento volant pri otačani trocha zadrhava, je to normalne to viem no čital som že T500 ma už iný lepší mechanizmus a volant ide uplne plinule

takže oplatí sa priplatiť za T500?

To je možné, já to myslel tak, že rozdíl mezi T300 RS a T500 RS je cca 2500 Kč (Alza), přičemž pokud by jsi v budoucnu zatoužil po řadicí páce, budeš potřebovat i spojkový pedál a pedály co jsou v základu k T500 RS stojí samotné 4000. Teď ještě mají na Alze T300 RS GT Edition, také se třemi pedály, dohromady za 9 850, to ovšem nevím proč by někdo kupoval, když oproti vyššímu modelu ušetří jen 1000 Kč. Pokud by T300 RS stál řekněme 6-7 tisíc, tak by se podle mě model jako takový vyplatil více.

asi dotoho pojdem, ak sa najde niekto kto kupi ten volant čo mám teraz :)

jediné čo je na T500 nevyhodou mi pride to že to nemá oficialne licenciu na PS4, ono je to sice funkčné aj na PS4 ale nie na 100%
neviem či to bude problém na PS4...

oficialne uvadza vyrobca toto:
PlayStation®4 compatibility
(*)This decision is upon each game developer and will therefore vary from racing game to racing game.
In the event of upward compatibility with PS4™ racing games, the T500 RS racing wheel will only be recognized in the game, and not in the console’s menus. Please note that the “SHARE” and “PS” functions will not work on the wheel in PS4™ racing games. Nevertheless you can still use your gamepad for these 2 specific functions.

napríklad hra PROJECT CARS mi po zapojení T150 v nastavení ukaže presne fotku mojho volantu čiže T150 detekuje a možem ho kalibrovať atd...

neviem ale ako to bude v pripade T500