Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s ovladači

Zdravím,
mám rozmazaný monitor, ale DriverDoc mi nahlásil velmi staré ovladače. Most sběrnice, apod. Nevíte prosím vás, jak by se tyto ovladače dali stáhnout? V počítačích jsem spíše začátečník, proto všem moc a moc děkuji za rady.

Mám pevný PC, desku GIGABYTE G31M-S2L, mám tam Windows 10-32bit, dělá to i při W7, i W8. Hra Farming 15 mi padá neustále, Nvidia OpenGL error code 3, ovladače nejnovější. S přeinstalováním systému nemám problém, jen potřebuji ty ovladače

Pán "spíše začátečník" si musí uvedomiť, že preinštalovať OS síce zvládne, ale inštalácia ovládačov sa nenecháva na nejaký pochybný program, ktorý ťahá od začiatočníkov akurát tak peniaze... Doporučujem zveriť inštaláciu OS a ovládačov, vrátane nastavenia celého systému do rúk nejakému "spíše znalému".

Taktiež podľa základnej dosky usudzujem, že PC je skôr nejakého staršieho vydania a určite bude mať tá hra aj po úspešnej inštalácii ovládačov značný problém...