Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vloženie grafickej karty

Zdravym. Môj pc ide iba na procesore, no mám doma aj staršiu grafiku akurát by som sa chcel opýtať či po vloženi a zapojeni grafiky do pc či sa potom ten počítač zapne? (Pretože tam mam dôležite súbori, a nechcem one prisť) A keby sa náhodou nezapol, tak po odpojeni grafiky či sa zapne ako predtým? :)

Možná se zapne, když zapojíš výstup z grafiky do monitoru. Možná se nezapne, když to neutáhne zdroj nebo při montáži něco špatně zasuneš, omylem vysuneš, nezapojíš nebo odpálíš. S diskem to nic neudělá, data nikam nezmizí. Stejně nejsou důležitá, když nemáš zálohu.

No dobre, ale teraz by som sa chcel opýtať kam zapojiť obrazovku? Keďže zo základnej dosky mam vystup na monitor ale aj po zapojeni grafiky mam na grafike výstup na monitor. Mám napojiť monitor do grafiky alebo ho nechať napojený v tej zakladnej doske a nainštalovať grafiku, a až potom to napojiť na tu grafiku.?