Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disk Boot Failure,Insert System Disk And Press Enter

Zdravím, mám dotaz.
Přes noc jsem hrál jednu ze svých oblíbených her, když najednou se mi hra vypla, počítač přestal jakýmkoliv stylem reagovat a restartoval se.
Najednou, při načítání se mi objevila hláška "Disk Boot Failure,Insert System Disk And Press Enter"
Nikdy jsem se s tím nesetkal, v casu jsem se nějakou dobu nehrabal, tak netuším, co tak najednou.. předem upozorňuji, moc se v IT výrazech nevýznám, tak Vás chci požádat o vsvětlení/postup jako pro blbce :---) Děkuju

Chyba při bootování z disku, vložte systémový disk a stiskněte klávesu Enter - typické hlášení při závadách s diskem. Jednoduše řečeno může být vadné napájení disku, vadné připojení disku (uvolněné kabely), ale také vadný samotný disk.
Méně pravděpodobnou příčinou může být také problém s RAM nebo základovou deskou. Breberky se zde také mohou podepsat.
Bližší informace:http://pc.poradna.net/q/view/1675425-disk-boot-fai lure-problem?page=r1675442#r1675444
http://pc.poradna.net/q/view/1703425-a-problem-has -been-detected-and-windows-has-been-shut-down#r170 3649