Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmizení Outlook Expressu

Dobrý den, stalo se mi, že jsem se nemohla připojit k Internetu asi 2 dny,v síťovém připojení jsem měla bez mého přičinění zatrženo - zakázat. Potom jsem zjistila, že mi na Ploše chybí ikona Outlook Express a nemám tento program ani v " Všechny programy". Co se to stalo a dá se tento program nějak obnovit? Nevím si rady. Děkuji.:-|

Jedna z těch věcí bude msimn.exe. Když se na ni poklepe, spustí se OE?
Pokud ano, kliknout na msimn.exe v Průzkumníkovi pravým tlačítkem myši, přetáhnout na plochu
a tam v menu zvolit "Vytvořit zde zástupce".
V Total Commanderu stačí levým tlačítkem přetáhnout na plochu.