Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk po připojení hdmi TV

Zdravím, už si nevím rady a na netu jsem nic k tomuto nenašel.. Jde o to, že mám připojeno pc k tv a zvuk jde i ve sluchátkách, ale do doby než zapnu hru... Zapnu FC4 a uvodní video vše se zvukem ale jak vstoupím do menu zvuk přestane jít a už nevím co s tím... Ovladače na grafiku jsou nejnovější a audio ovladače mám taky nainstalované. Jinak sestava i5 4690k, gtx 970 msi, ga z97x ud3h. Zkoušel jsem aji různá zařízení povoli a zakazovat ale zvuk prostě jde v pohodě jen do doby než se ve hře načte menu.. i po vypnutí hry zvuk vše frčí jen nejede přímo ve hře. Předem děkuji za odpověď.

To je postup kdyby ten zvuk nešel vůbec, ale ten zvuk jde... Zapnu pc zvuk se ozve, zapnu film zvuk jede a pustím hudbu z yt. vše funguje jak má. Zapnu far cry 4 proběhnou úvodní shoty s reklamama zvuk funguje, ale v momentě, kdy se zapne menu ve hře, od této doby přestane zvuk jít...