Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nové TV

Ahoj,

chci si koupit novou TV.

Je to TV do obýváku, na satalit a také bych si tam chtěl přehrávat filmy z disku (MKV formátu).

Jaké se vyplatí rozlišení?

FULLHD? - Satelit v tomto rozlišení ani nevysílá, ale filmy v něm mám.

Nemám vůbec představu o cenně, nechci nic předraženého, rád bych, aby to byla kategorie smart tv, doporuči někdo něco?

Za každé doporučení děkuji.

Proč by satelit nevysílal ve FullHD?
Jinak jsem toho názoru, že FullHD TV bude ve stejné cenové kategorii lepší než 4K. Zkrátka FullHD TV za 20 tis. bude lepší než 4K za stejné peníze.
Jinak mým favoritem je Panasonic...