Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy Note 4

Zdravím koupil jsem si Samsung Galaxy Note 4 fon je sice po záruka ale pul roku šlapal jak má.
Žádné sekání prostě nic nic.
Minulí pátek za zničeho nic začal zasekávat jako kdyby Ram byly přetíženy.
Následně na to se samovolně restartoval. Celej víkend byl ve stylu že chvilku běžel
zamrzl a restart . Provedl jsem hard reset z recovery módu. To fungovalo cca
tři hodiny a .--- opět sem byl tam jak předtím.

Chlapci poraďte co by mohlo pomoci.

Díky za odpovědi

Provedl jsem hard reset z recovery módu. To fungovalo cca tři hodiny a .--- opět sem byl tam jak předtím.

Bud je to zavada hardwaru, napriklad to muze byt i jen treba vadna pametova karta a nemusel odejit telefon.

Nebo jestli tam mas nejakou vadnou aplikaci, tak vadny Android od Googlu to ma vymyslene tak "dobre", ze pokud si davas aplikace zalohovat na servery Googlu, defaultne zapnuto, tak ti ty aplikace po provedeni tovarniho resetu zase obnovi zpet a si tam kdes byl predtim. Takze zrus obnovu aplikaci po resetu a udelej to jeste jednou.