Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mam poroblem z pripojenim k wifi sieti. windows10

Nejdá sa mi cez notebook pripojit na wifi zadam heslo dam pripojit nasledovne mi vypise: Niektore informacie sa od vasho posledneho pripojenia zmenili. Na dokncenie pripojenia potrebujeme dalsie informacie. podotikam heslo je na 100% spravne na kolko je to moja siet a ostatne zariadenia v domacnosti pripojit idu.

# V prvni rade, bych ti poradil, kliknou na tu "jméno" uvedené site a zadal "zapomenout", nasledovne se zkusil pripojit znovu.
# Jako druhy krok, v pripade ze nedojde ke spojeni, kliknout pravym tlacitkem mysi na ikonku INTERNET (dole v pravo) a z nabidky vybrat 'Opravit problém|diagnostika'

TiP ~ Muze pomoci, i 5 minutové vypojeni RUTERU z El. site.