Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zatazenie Routra viacerými zariadeniami

Dobrý deň,
doma mám pripojené na router cez kábel 2 počítače a TV a potom ešte cez wifi 2 ntbky a nejaké mobily ešte.
Router mám TP-LINK TL-WR940N, chcem sa opýtať či router nejako ovplyvňuje výkon internetu, či treba na viac pripojených zariadení nejaký lepší router.

Vopred ďakujem za odpovede a rady.

Mám 1043 a s třema písíčkama na LANu, notesem, telefonem a tabletem na wifi nemám problém. Potenciální návštěvníci se svými mobilitami taky nevrčí. Tač by zřejmě doporučil nějakého mikrotika :-), já jsem ale spokojený s TPL.