Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Preinštalovanie win 8.1

Ahoj. Chcem sa opýtať. Mám NTB, v nom bol od kupenia nainštalovaný win a chem ho preinštalovať pomocou inštalačného média čo som vytvoril na USB. Mám aj product key ale potrebujem len poradiť ako pomocou toho USB preinštalujem win ..

Dakujem za odpovede.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

TiP ~ Ten NTB ma (mel by mit) tzv 'RECOVERY PARTITION', kde je Windows jiz z ulozen, schovan v partition tvého 'HDD', ktery pouzij k preinstalaci tvého NTB.
* Takle nepotrebujes vytvaret nebo pouzivat USB klic, instalace Windows se spusti z uvedené Partition a bude i aktivovan, jestli preferujes, NTBook bude ve stavu, jaky by jsi ho koupil (tovarni nasteveni).

Takže sa ten win preinštaluje ? Ano v biose som bol a ked som dal boot z usb .. Naskočilo mi tam inštalovanie win8 ale mám pocit že to akoby nainštaluje druhý win lebo pri voľbe kam chcem win nainštalovať som tam mal disk C ale nebol prázdny mal som len 320 voľnych gb z 500