Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalování ovladačů - přestal jít zvuk.

Dobrý podvečer,
Mám GK od AMD a zjistil jsem,že ovladače jsou z roku 2015. tak jsem je přeinstaloval na ty nejnovější,staré nejdřív smazal,a do toho i různé doplnky od nvidie jako physx atd. ze staré karty. Po restartu počítače nejde zvuk ani z jednoho výstupu. Zkoušel jsem smazat ovladač zvuku z desky a nainstalovat znovu ( g41m-vs3 ) VIA HD... a pořád nejde. Jen mě ted napadá,že jsem z těch starých různých zbytečností smazal i zvukový ovladač od nvidie který byl část toho ovladače. Nevím,jestli to může být tím,nebo kde jsem udělal chybu.. jen jsem chtěl pročistit počítač od zbytečností a aktulizovat ovladače.. Staré AMD ovladače byly něco jako CCC nevím jaká verze.. ted mám amd radeon settings.

Na funkcny pocitac sa nesaha, aj ked je z 2015 tak sa na to nesaha. Aj keby to bolo z 2010 tak ani vtedy sa na to nesaha, ak to funguje.

Stiahni si VSETKY SPRAVNE ovladace a preinstaluj. Zacni nejakym pre chipset.
(mas tam INF driver, a ne ziadne AMD. A este si potom skontroluj ovl.panely-zvuky sekciu prehravanie, a nastav si tam spravne vystupne zariadenie)