Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit v black ops 3 místo "MODERATE" - OPEN

Dobrý den, vlastním ps4 a nejde se nám s kamarádem připojit do skupiny, ve videích jsem našel, že musím místo MODERATE mít napsáno OPEN v game menu. Prý musím něco nastavit v routeru, ale já nevím co a jak. Mám router RT-N12E. Mohl by mi někdo pomoci s nastavením ? Děkuji

V routri musíš presmerovať nasledovné porty:

Jak presne to máš spraviť Ti tu vysvetľovať nikto nebude a ani podrobný obrázkový manuál na 3 strany Ti nikto nebude vytvárať...
Buď vieš ako na to, alebo si potrebné info vyhľadaj, prípadne si pozvi znalejšieho kamaráta, nech to nastaví.
Toto sú zásahy do routra, ktoré nie sú pre obyčajného užívateľa, ktorý ani nevie o čom je reč...

rt-n12

IP adresu, kterou přidělil router tvému PC.

Start -> Spustit -> CMD
Tam napiš - ipconfig
IP najdeš v IPv4 Address. . . . . . . . . . . . : něco něco něco něco
Já mám třeba 192.168.0.105 - něco podobného budeš mít i ty.

Další možnost jak jí zjistit je přímo v administraci routeru, v DHCP listu, kde bude IP a název tvého PC.

IP adresu Tvojho PC... Predtým je lepšie nastaviť, aby to PC malo vždy tú istú (pevnú IP) adresu...
Pokiaľ IP adresu Tvojmu PC prideľuje DHCP server (router), môže sa stať, že po rečtarte PC bude mať to PC zase inú adresu. Preto to treba nastaviť tak, aby sa nemenila a bola vždy tá istá.

Takže jsem v HDCP našel svoji ip a udělal jsem následovné

Local IP Protocol Port Range
192.168.1.62 TCP 80
192.168.1.62 TCP 443
192.168.1.62 TCP 1935
192.168.1.62 TCP 3074

Akorát si nevím rady s posledním mám tam napsat do port range 3478:3480 a do local portu 3478 ale hlásí mi to chybu

V routri si nastav rukami forwardovanie spravnych portov na IP tej konzoly. Nepotrebujes na to ziadne programy a ani staticke IP adresy.
Na wan strane v routri musi byt verejna IP, to je vec providera, ty na tom nic nemozes menit.

Lokalnu IP tej konzoly si zistil jak? Preco si myslis ze je .1.62?