Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po normální aktualuzaci nefunguje muj nb.

Ahoj. Mam problem se svojim nb. Vyzadoval aktualizaci a tak jsem na to kyvla. Jenze nasel nejakou chybu, a na te se zasekl. A ja nevim, co s tim mam delat. Restartovat to nepomohlo a Castecne obnovit se bojim.... Prosim moc. Co mam delat... nechci prijit o nb.

Ked sa bojis tak to vypni a kup si tuzku a papieriky.
Bud to nejak obnovis (najprv bod obnovenia z datumu X, prinajhorsom obnovenie vyrobcu po mackani spravnej klavesy po starte), alebo to strcis najblizsiemu cinanovi do riti.
Pre buducnost - mas tam antiviry a ine rozosierace? Tak to odinstaluj. nejake cleanery? tak to odinstaluj. Potom to mozno bude fungovat dlhsie...