Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálý problém s malwarem

Zdravím, našel by se tu někdo, kdo by mi pomohl najít toho skrytého neřáda, co se mi převléká za systémový soubor? Resp. jde o to, že jsem si před pár dny zaviroval pc, jediný co jsem měl byl malwarebyt a win. defender, po několika hodinách v nouzáku jsem se většiny zbavil, opět jsem spustil win. defender, který mi ta mrška zabránila používat, stáhl Avast, který používám do teď. Problém je v tom, že mi to každý den hlásí nějaký malware, sice ho to vždy odstraní, ale něco ho do toho compu musí stahovat ne? Kdybyste mi někdo dokázal poradit budu moc rád :)

* TrojanDownloader:Win32/ADload.DO
* Win32:Malware-gen
* Win64:Malware-gen

Dík za přínosnou reakci, není mi pět let). Já moc dobře vím, čím jsem si to zanesl a je jen mou hloupostí, že jsem si daný soubor neproklepl před instalací. Každopádně 12let jsem fungoval bez antiviru a nikdy jsem takový problém jako mám teď neměl.

Takže ti je teď 17? Nemyslíš, že po dvanácti letech s počítačem bys měl být schopný samostatně zlikvidovat nějakého šmejda v počítači? Nehledě na to, že sis ho tam sám vpustil? Obecně je dobrá kombinace MBAM + AdwCleaner (oba spouštět v nouzovém režimu systému).

Snažíte se mě urážet nebo se mi vysmíváte? Nechápu vaše nutkání vyloženě odpovědět za účelem někoho shodit, že něco dělám jinak nebo to nedělám vzhledem k tomu, že to není moje priorita. Já jsem se tu slušně zeptal o radu a slušný člověk mi tu i poradil. Pokud zde někteří uživatelé trpí mindráky a musí si něco dokazovat na úkor jiných, tak je mi jich líto a ještě více tázajících o radu, kterým neporadí.

Stáhoval jsem ještě Ad-aware

tento shit nemá pověst kvalitního nástroje, je dost trapné se s tím hnojem vůbec zdržovat.
takže naposled: skenoval jsi pc něčím kvalitním?

je to totiž velmi jednoduché:
máš administrátorská práva, s těmi lezeš na net, čili tyto práva zdědí každý malware který spustíš. tím pádem si v tvém pc může dělat co chce a z tebe má jen srandu.
pokud chceš na to odpovědět teoriemi o antiviru, dovol abych se zasmál.

Skontroluj si log z hijackthis v nudzaku, a rozmyslaj ze co tam je a preco.
Eset online scanner skus este v nudzaku.
Ked to nevyriesis tak preinstaluj windows (bude to pre teba asi rychlejsie).
P.S. "sice ho to vždy odstraní" - to si len myslis, spolu s tym nefunkcnym avastom.