Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrý diktafon - koupě

Protože poslední dotaz velmi přibližně tohoto typu tu byl 6.1 a týkal se iPhonu,
navíc žádný z mých přátel nic podobného nevlastní, tak:
Potřebuji koupit solidní diktafon s dobrým poměrem cena-kvalita.
Chci ho na záznam rozhovorů, kde by ležel na stole a vzdálenost od mluvícího by byla
i více než dva metry. Asi budou v okolí ruchy nebo hudba, délka záznamu by stačila do 4 hodin.
Jedná se mi jak o kvalitu, tak jednoduchost obsluhy a dám na vaši osobní zkušenost.

Uvítám tipy, pro nedostatek času budu reagovat až zítra, do pondělí se budu snažit o diktafonech
přečíst alespoň základní informace. Přeji Poradňákům bezva víkend a ráno kvalitní šmigrust.

Ahoj, nedávno jsem něco podobného řešil a nedořešil - nechtělo se nám dávat do toho x-tisíc, nicméně odpověď na můj dotaz z podpory Olympusu ti sem vložím:

Děkujeme Vám za dotaz. Velice nás těší Váš zájem o výtečné záznamníky Olympus, rádi Vám s výběrem pomůžeme. Ohledně kvality a srozumitelnosti záznamu je rozhodující nejen směrovost mikrofonu, nýbrž i jeho konstrukce a vzorkovací kmitočet zvoleného formátu. Dovolujeme si upozornit, že Vámi vybrané záznamníky VN-731PC a WS-831 jsou určeny k jinému použití. Pro přednášky, konference, či různá jednání jsme vyvinuli modelovou řadu DM, ze které Vám můžeme doporučit úspěšný záznamník DM-650. Tento záznamník nabízíme i v konferenční sadě s přídavnými mikrofony a bytelným kufříkem, vhodným pro přenášení. Obojí zakoupíte například v našem e-shopu: https://www.olympusobchod.cz/katalog?Options.Filte rs[0]=Qdm-Options.DisplayFilters=FalseOptions.Filter sGroup=0Options.IsInStock=False V případě dalších dotazů Vám s nákupem poradíme na naší e-mailové adrese. Spozdravem Jarda Večeřa Zákaznická podpora Olympus Divize spotřebního zboží