Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dual monitor přes IGP

Ahoj. Mám AMD 290x, která má pouze digitální výstupy (DVI-D). Chtěl jsem si připojit starej monitor, abych mohl, když si sem tam zahraju Dotu, používat prohlížeč, nebo čumět na nějakej dokument, co nevyžaduje moc pozornosti.
Starej monitor je LG Flatron, má jen VGA vstup. Převaděč spojitosti za tisícovku kupovat nebudu, to bych radši koupil v bazaru monitor s DVI, tak jsem v biosu povolil multi-gpu na igp a připojil to k tomu. Všechno funguje krásně, ale padá mi grafickej výkon (v té Dotě to sežere snad 15fps). Proč to dělá? To by přece nemělo mít na výkon žádnej vliv, ne? Dá se tomu nějak předejít? Díky za rady :)

Potrebuje to CPU a aj zbernice, pristup do RAM, apod. Z jedneho PC nevzniknu dva PC pridanim monitora.
... neviem ci moze fungovat hw urychlovanie filmu, ak pri tom hras ale tipujem ze ne a teda cely mpeg4 decoding ide cez CPU apod.
.. alebo naopak ak to pouziva hw urychlovanie treba skusit ho vypnut.