Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Divná závada monitoru

Nazdar pánové. Po zapnutí pc dnes ráno, jsem zjistil, že nejede monitor (Philips 244E). Tak jsem ho rozdělal, abych zjistil že je naprosto v pořádku. Ale funguje bez plastového krytu, s krytem ne!! Nevíte co stím??

Jo připojen k pc je hdmi kabelem. Ten je v pořádku otestován na tv. A navíc ted jedu přes něj na tv.
Ted jsem odělal kryt, a jedu přes monitor.

Tak fajn, ale jen tak trochu mimo mísu. Trochu mě zaráží tvůj přístup. Starý monitor doma začne zlobit, tak koukáš na nový. OK, ale proč tu stejnou značku? Já bych v ní asi ztratil důvěru. Ale možná ten starý monitor vydržel hodně, tak potom OK. Neznám detaily, takže nemohu soudit.

Holandská značka!!

]:) jako třeba grundig německá nebo kenwood americká, na jejich sortiment je radost pohledět.
to už je zas apríl?

mohl za to poškozený konektor panýlku na ovládání monitoru

to bude ta pověstná evropská kvalita.

ty si kup co chceš, já budu stejně v pr..., protože retardovaní výrobci vyhubili formát 16:10.

Myslim, ze se nesmyslne hadate o monitorech za 3.500Kc a za vice nez polovinu. Porovnavat znackou nema moc smysl, akorat bych se vyhnul tem znackam jako je Acer, ktere maji povestny servis pro pripad nejake reklamace.

Osobne mam tez casem vyhledleho Philipse

https://www.alza.cz/43-philips-bdm4350uc-d4165628. htm?o=1

pokud odejde soucasne zobrazovadlo na filmy. Idealne bych chtel 50", ale to se uvidi az ta potreba prijde.