Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 7 aktivace přes telefon

Dobrý den,
Snažím se aktivovat legální Windows 7 skrze klíč na PC (Lenovo Ideapad B320). Bohužel internet je tak pomalý, že to nechce Windows aktivovat. Tak mi to nabídlo aktivaci přes telefon. Je tam uvedeno číslo 0800 100-074, které je údajně bezplatné. Je tu někdo, kdo na toto číslo volal? Chtěl bych vědět, jestli je hovor bezplatný, když na toto číslo zavolám z mobilní sítě. Někde jsem četl, že prý je to bezplatné na pevné lince, ale na mobilní už ne. Předem děkuji za reakce.

ČR mám nastavenou, to číslo, co jsi napsal, je tu taky, ale s popiskem placené. Já na telefon peníze mám, ale já jsem to označení placené považoval za linku s příplatkem. Na mobilní a pevnou síť mám neomezené volání, takže si myslím, že v tom případě to je zdarma ne?