Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s WIFI

Zdravím všechny, a žádám o radu.
Jakožto naprostý laik asi budu psát v termínech, které nebudou asi úplně přesné. Prosím o radu, ohledně WIFI. Jsem na NTB, a wifi třeba při prohlížení stránek funguje normálně. Ale pokud si chci něco zahrát třeba na steamu, každou chvíli mi wifi vypadne. Stačí se odpojit, připojit a jede znovu. Ovšem hra skončí... V domácnosti e eště normální počítač, stolák, na kabelu, a ten ede bezchybně. Prosím o radu, zda nemohu nějak pojistit pád wifi na NTB. Mám win 8,1.
Děkuji za rady :)

Tak www.lenovo.com najdi si tam nejake podpora pre tvoj model a tam nejake ovladace pre W8.1 a wireless
Predtym odinstaluj tie boostery a restartuj windows
Ono vypadavanie wifi moze mat rozne priciny, kludne aj HW zavada alebo blbe ovladace alebo neaktualizovane win, alebo aj zarusenie, alebo blbo nastavene nejake nastavenie napr. o energii apod (v spravci zaskrtnute vypinat kvoli uspore energie) ale to by vypadavalo ked nic nerobis. Ale moze sa to zlepsit napr. ak si obmedzis normu len na g, namiesto n alebo ab