Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook CPU

Ahoj potřeboval bych poradit jaké cpu je kompatibilní s mým notebookem.parametry:Procesor Intel(R) Pentium(R) CPU P6200 @ 2.13GHz,2133 Mhz,jádra 2.typ notebooku Acer Aspire 5742G

jestli je to ten samej notas, tak neni:

watch

zkusit to by nemel byt problem, spis sehnat nejakej vykonejsi procak, kterej tam pasne. Co jsem koukal, tak hlavne mit nejnovejsi BIOS a ten notas se prodaval v ruznych konfiguracich, tak proste pohledat a sehnat neco vykonejsiho. Hlavne ale pocitat s tim, ze to nemusi dopadnout a odepise notas i koupeny procesor. Tyhle srandy delaji lide spis jako konicek a kdyz se to nepovede, tak to tak neresi. Jestli tazatel nema finance na novy notas a chce to resit takto, muze byt nakonec hodne zklaman a nemit nic.