Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahráváni rádioveho vysílání

Dobrý den mám známého hudebníka, chtěl by si nahrávat vysílání rádia aby si z něj mohl vystříhat písničky nahrávání přes diktafon je moc nekvalitní neexistuje něco co by se strčilo do rádia a nahrálo mi to vysílání ? :) díky za info

Moze si to nahravat aj do pc, napr. v audacity alebo v nahravani windows.
Potrebuje napr. kabel jack/jack, do line-in.
Alebo niekde v srote nech si vyhrabe kazetaky alebo veze na kazety a nahrava si to tam.
Alebo v hocjakom mobile alebo mp3 prehravaci je dnes zvycajne aj radio a asi to vie aj nahravat, ak nie priamo tak pomocou nejakej app.

A pisnicky si nemusi nahravat, moze si ich pustit rovno niekde na youtube apod., dnes uz neni normalne nieco nahravat. Nech sa popyta niekde ze co to je ten internet.

Jj kde jsou ty časy kdy jsme nahrávali z rádia na kazeťák :)
Doba je trochu dál.

Stříhá v počítači?
Pokud ano: odkaz

I Audacity umí něco ulovit a poté nastříhat.
Osobně používám ve Win7 Winamp na net rádia a Audacity která/rý potřebuje pro převod do mp3 codek lame_enc.dll

Jednoduchá odpověď.Stačí si do pc nainstalovat ruský přehrávač AIMP-
www.aimp.ru

který zvládá spoustu formátů-
index.php

vytvořit si playlist českých rádií-spustit a začít nahrávat.
na střih písniček použít již zmiňované Audacity nebo Nero WaveEditor nebo Nero SoundTrax.
Všechny tyto programy jsou free a v češtině.