Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc pri výbere novej pc zostavy

Dobrý deň , mám 2x4GB ramky DDR3 a plánujem zostaviť s nimi nový pc
Chcel som procesor 6. generácie ale neviem nájsť žiadny s LGA-1150 kvoli ramkam čo su DDR3 aj keď sú matične dosky 1151 s DDR3 pamäťou ale našiel som len s 2 slotmi na ramku a ja planujem dokúpiť dalšie ramky.

Graficku chcem použiť msi-gtx-1050-ti-gaming-x-4g-23200
A potrebujem k tomu nejaký procesor intel 5 do 230 eur a matičnú dosku + zdroj

Vopred ďakujem :)

TiP ~ Vykasli se na DDR3, za 600 Euro mas i na sestavu s DDR4, navic k 6/7st-Gen Intel, DDR3 nedava smysl .. zacal bych nekde na 2Core/4Threads (4 vlaknové CPU) "Intel Pentium G4560", ktery se ve hrach drzi velmi slusne, neboIntel i3@7100..
* Staci prozatim zakoupit jen 1X8Gb a casem dokoupit druhou 8Gb do paru Dual-Chnel 16Gb - 2x8Gb.
POZOR : K Intel 6/7Gen nepasuje kazada DDR3/DDR3L !!