Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Originál hra na emulátore.

Čaute ,keďže hry moc nehrám tak sa chcem spýtať či emulátory ,programy na spustenie hier fungujú aj na originálne CD.To znamená či taký emulátor na PS3 spustí aj originálne CD na PS3.Mám na mysli ,že originálnu zakúpenú hru vložím do mechaniky DVD na počítači a rozbehnem to cez emulátor ,funguje to tak?,vďaka.

to je kapanek hooooodne velky rozdiel
kedysi tak 5-8r dozadu som skusal ps3 hry cez epsxe emulator a moc funkcne to veru nebolo. Plne funkcnych bolo mozno 10 hier, ostatne robili rozne problemy, od celkovej nefunkcnosti, az ku chybam v grafike ci problemy s hrou samotnou - nefunkcne questy, ovladanie a pod.

Treba ocakavat hocijaky problem. Ked hra pojde dobre, mozes si gratulovat.