Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubor nebo adresář je porušen a není čitelný

Zdravím mám takovou prosbičku .. snažím se otevřít jakekoliv programy na PC , ať už je to skype , internetovy prohlížeč či microsoft word, ale háže mi to tuto chybu Soubor nebo adresář je porušen a není čitelny .. nevěděl by někdo prosím moc ..co z tím ? , ale když ty programy dam spustit jako správce tak to funguje ale jinak ne . :/

assoc .exe

reg query HKCR\exefile\shell\open\command

reg query HKCU\Software\Classes\.exe

výpis těch 3 příkazů nefunguje?

pc musí být slušně zahnojený, když se sem nevejde log.

pak ještě kontrola přes ms autoruns, v menu file -> save as -> soubor.arn
ten .arn někam uložit, pokud někdo bude mít chuť to luštit
jde o záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).

a taky můžeš přes noc nechat běžet některý z těch bootovacích antivirů.
(pokud máš nějaký nainstalovaný, nejspíš je k ničemu)