Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GOG.com

Zdravím , blbý dotaz chtěl bych si koupit hru na gog.com přes kreditní kartu.....myslíte že je to bezpečné?..moc gog neznám tak nevím ..:)...můžete mi někdo potvrdit že je to dobrý obchod a má dobré zabezpečení?....

Nakupuju vsude pres Paypal, mam na nem prirazenou kartu, takze to obratem strhnou z karty po zadani platby. Nikdo tak mimo Paypal moji kartu nevidi, ale jestli jsi zvykly nakupovat kartou, tak GOG urcite OK.