Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avatar a autorská práva

Právě řešíme na webu (kam uživatelé nahrávají svůj avatár) jak by to bylo v případném sporu když se někdo přihlásí že je to jeho avatar. Nebo odkud brát avatary aby je mohli uživatelé normálně nahrávat na web? Kde zde berete avatary?

Dokud se neprihlasi vlastnik autorskych prav a neprokaze jejich vlastnictvi, tak nic mazat nemusis.
Jako bezpecne se uvazuje, ze se obrazky (avatary) smazou ve chvili, kdy te nekdo informuje o prokazatelnem poruseni autorskych prav, proste ve chvili kdy vis, ze jsou porusovana autorska prava, tak bys to mel z webu odstranit.