Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BT sluchátka ve stylu marshall

čusík, lidičky, měl jsem marshall sluchátka, celkem jsem si na ně zvykl, ale pes mi u nich totálně rozkousal kabel. Chci se zeptat, nevíte někdo o sluchátkách, který by měli podobný styl, ale byly levnější a bezdrátový? Ten styl je fakt super, hlavně mi to krásně sedí na uších.

No a co koupit nějaké laciné BT sluchátka a jejich vnitřek (BT přijímač a baterii) implantovat do stávajících marshall sluchátek bez kabelu?
Nebo koupit přímo modul z číny? Nicméně BT dost snižuje kvalitu zvuku a u čínských modulů obvzlášť.