Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook dlouho se načítá

chci se zeptat.Zapnu notebook dlouho se načítá a když chci otevřít nějaký soubor třeba i zástupce pc na ploše tak taky dlouho načítá,jinak procesor i5,8 GB ram ,4 GB grafika,že by to mělo běhat,může to být špatným HDD.

Známý vyndal ten HDD a dal ho do svého a to samé strašně dlouho načítal vše

Pripojil ten tvoj HDD do svojho PC alebo rovno vymenil svoj HDD za tvoj.
//
Stav HDD sa dá otestovať utilitou od výrobcu alebo nejakým programom (napr. HDTune).

Neměl tolik času tak vyndal ten můj HDD a dal do svého Notebooku,a choval se úplně stejně pomalu běžel.Ale svůj si nevzal nebo spíš zapoměl doma,ale jeho pc je prý v pořádku tak když to blbne u mne a i u něj tak mi právě řekl,že mám v háji HDD

On neměl tolik času tak se tu zdržel jen cca 15 min a za tu dobu se nikam nedostal,když klik na zástupce pc na ploše tak to načítalo minimálně 30 vteřin,když chtěl internet tak také minimálně 20 vteřin a pořád to jen načítalo a načítalo prostě totálně spomalené