Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Streamovací program

Dobrý den, když chci streamovat přes OBS a vložím do něho zdroj (např. určité okno nebo hra), tak se mi zobrazuje pouze černá obrazovka. Prosím poraďte jak to opravit.

Máte někdo nějaké tipy na streamovací software? (něco jako OBS)

Děkuji.

OBS pokladám za najlepší streamovací program ale môžeš skúsiť aj xSplit, ostatne problém čierna obrazovka je z 2 dôvodov, zvyčajne je to:
že obraz bere z jakoby "jinej GPU" ako je spracovávaný daný program, ktorý chcete natáčať. Ak máte grafická kartu nVidia tak v nVidia control panel nastavte pre OBS druhý GPU..