Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rada při padání systému.

Dobrý den, poslední dobou mě při spuštění her nebo firefoxu padá Windows do Blue Screenu, nevím čím to může být?

Mám pc 6 let staré. Zde je má sestava: Procesor:AMD Phenom II X4 980 Black Edition
Ram:Kingston HyperX XMP T1 8GB (kit 2x 4GB) 1600MHz
Grafika:Gigabyte Radeon HD 6850 1GB DDR5
Windows 7 Service Pack 1 x64
Hardisky: WD Blue WD10EALX 3.5" 1TB
Monitor: Samsung T22A350 22"
Základní deska ASUS M5A97 PRO

A přikladám soubory o chybách. Děkuji za pomoc Michal.

zadej do prikazoveho radku jako admin

sfc /scannow

projede to jestli jsou OK systemove soubory

nabootuj CD (napriklad je na live CD Ubuntu) s memtestem a nech ho projet nekolikrat treba nekolik hodin, kdyz vyhodi neco cervene, tak pravdepodobne vadna pamet

vymen na zkousku zdroj za jiny

(jeste teoreticky, kdybys mel PC zavirovane, tak by to taky mohlo zlobit)

Edit: Nahodou neprohehla nejaka cistka registru systemu, ccleaner, drive booster a podobnej skodlivej software?

V tom pripade asi onen zdroj potizi. Samozrejme otestovat pamet ti nic nebrani, ale bud teda instalace ovladacu z webu vyrobce nebo reinstalace OS a nasledna instalace ovladacu (stahni nejprve), az pokud nepujde nic, tak teprve nejake hrabani se v PC - vymena zdroje atd.