Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě notebooku - rada

Zdravím. Hodláme koupit notebook na doma a do školy pro přítelkyni. Našel jsem na alze tenhle:
www.alza.cz
Nyní mám notebook asus k53e už 4 roky a jsem s ním naprosto spokojený. Myslíte, že je dobrý ?
Děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Píšou, že ten notebook je hrdým zástupcem řady dostupných, všestranných počítačů. Snad se raději zeptej přítelkyně, jestli bude vyhovovat barva. Je to velká kráva (myšlen ten notebook), snad ji ho budeš do školy přenášet ty.

Jestli to neni na hry, tak ano je OK.

Na co bys mel dat pozor:

SDD 128GB - pro programy a vlastni data uzivatele zbyde jen malo mista, na dokumenty, nejake zapisky ze skoly OK, ale nepocitej s ukladanim nejakeho videa - filmu nebo vetsiho mnozstvi audia. Resi se to externim HDD k notebooku, ten nemusis tahat do skoly, ale doma si ho pripojis, takze na nej umistis zalohy dulezitych veci, ktere mas na SSD v notebooku. Pripadne na externi disk muzes udelat i bitovou kopii celeho systemu.

3 článková baterie - nepocitej s nejakou extremni vydrzi, bude to spis vhodne, aby to vic casu travilo s pripojenim do site, proste do skoly na prednasku OK, ale urcite ne na cely den.

V dnesni dobe je to dost na hrane, nezapominej, ze SSD se nedoporucuje zaplnovat uplne. Navic SSD nejsou tak spolehliva jako HDD, proto k tomu mit externi disk je idealni vec, samozrejme neco se vejde i na 128GB SSD, takze ne, ze bys musel tahat sebou i na cestu.

Zvaz taky tu velikost, nekdo preferuje na prenaseni mensi, ale co se tyka vahy, tak pod 2Kg co pisou, bude OK.

Asus v tyhle cene podle me nejlepsi volba.