Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Power DVD,Samsung tv UE40ES6300

Dobrý večer,mám zakúpený Power DVD a Samsung smart tv UE40ES6300.Dá sa cez tento program Power DVD spustit film cez wifi?Ked som to pripojil notebook a tv cez HDMI tak my to išlo,ale cez wifi nie.Pustil som na notebooku stiahnutý film cez PDVD,pravým tlačidlom myši klikol na plochu,potom Play to.....a nič napísalo my niečo po anglicky

Možno sa budem mýliť (opravia ma, ak áno). Ale to chceš priamo z NB na telku? Alebo cez domádcu sieť?
V prvom prípade by si mal NB nastaviť ako AP (vitruálny AP) http://pc.zoznam.sk/novinka/tip-vytvorte-si-virtua lny-wifi-access-point-na-notebooku a potom telku nastaviť tak, aby sa naň pripojila
alebo cez domácu sieť (telka je pripojená k domácej sieti) musíš povoliť zdieľanie súborov, aby telka ich mohla preberať.