Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odblokovanie telefonu

Zdravim mam lg t385 blokovany len pre t-mobile. Chcel by som ho odblokovat pre vsetky siete. Podla navodu na youtube mi vyhodi po zadani 2945#*385# moznost pre odblokovanie, ale pyta NCK kod ktory uz podla navodu nie je spravny. Ako zistim aky NCK kod mam zadat do svojho telefonu?

Telefón by ti mali normálne a bezplatne odblokovať priamo v Telekome, nemusíš ho hekovať.
Po uplynutí viazanosti máš na to nárok, čiže asi po tých dvoch rokoch, čo si si ho kúpil ako akciový.