Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Xperia P WiFi

Dobrý den potřeboval bych pomoct s mobilem Sony Xperia P ještě před rokem ukazoval v pohodě tuto WiFi, bohužel jsem ho dlouho nepoužíval a již tuto WiFi neukazuje. Zkoušel jsem i hotspot, který jsem vytvořil na mobilu SAMSUNG Galaxy S7 bohužel mobil Xperia P nenalezl tu WiFi. Na mobilu Xperia P vidím pár Wifin ale ty jsou zaheslovane jako ta moje akorát ta moje se nezobrazuje.

Ahoj,zkus se kouknout zezadu WiFi.Mělo by tam být tlačítko WPS drž ho 30 sekund vypne se ti vysílání WiFiny potom to tlačítko po 1 minutě zmáčkni 4krát za sebou a zapne se ti,pokud ne,drž ho 10 sekund.pokud to stále nepůjde vypni telefon a znovu zapni.Pokud stále nejde kontaktuj správce Wifi jako např.AVONET O2 T-Mobile atd.