Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazání facebook účtu zesnulé osoby

Ahoj,

před více jak 5 lety zemřela osoba mě blízká.

Do teď má na facebooku účet, rád bych ho zrušil.

Registrační email (CENTRUM) již dávno neexistoval, registroval jsem nový a očekával jsem, že když dám restartovat zapomenuté heslo, přijde mi na emil, ale nepřišlo.

Je nějaká další možnost, jak to udělat.

Chápu že to je trošku nereálné, ale snad mě trošku chápete.

Díky za radu.

Ahoj,tady máš návod na smazání účtu.Za 1. udělej že se odhlásíš ze facebooku za 2.jdi na stránku udělej že se tam přihlásíš za účet který chceš smazat ale musíš vědět heslo a nesmíš jít na ten dotičný účet do 14 dnů. Proč? protože kdyby jsi šel ještě na ten účet a neuplynulo by 14 dnů nebude účet smzán za 14 dnů bude smazaný.A pokud nevíš heslo tak účet nepůjde smazat. odkaz: http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form =delete_account